Feladatok

  • megbízási szerződések kötése,
  • portfólió bővítése,
  • lakások bemutatása,
  • irodai adminisztráció (hirdetések feltöltése, bérleti szerződés készítése),
  • social media marketing feladatok,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • angol nyelv tárgyalási szintű használata (folyékony beszéd nélkülözhetetlen)
  • csapatszellem
  • célorientált
  • pozitív gondolkodás
  • kitartó, önálló munkavégzésre való képesség
  • kreatív személyiség

Előnyt jelent

  • jogosítvány
  • magas fokú angol nyelvtudás
  • német nyelvtudás
  • értékesítői tapasztalat
  • szálloda recepciós tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Immár 15 éve a pécsi ingatlanpiac kulcsszereplői vagyunk. Nyári munkára Május végétől keresünk munkatársakat! Várjuk jelentkezésedet külföldi diákok elszállásolásához! Tudsz jól angolul? Van értékesítési tapasztalatod? Te vagy a mi emberünk! Fiatal csapatban, nemzetközi környezetben dolgozhatsz velünk egy izgalmas és változatos feladatkörben.

Munkavégzés: heti 40 órában, fix bér + jutalék + bónusz lehetőség. Küldd el motivációs leveled, fényképes önéletrajzodat, és gyere el egy személyes állásinterjúra!

Cégünkről minden információ a www.studenthousing.hu oldalon megtalálható.

A jelentkezés gombra kattintva kérlek küldd el önéletrajzod + motivációs leveled.

Cégnév: PREMIER HOUSING Kft.