Alapanyag raktáros

Leírás

Budapest XXI. kerületi partnercégünkhöz keresünk raktáros pozícióba munkatársakat!

Jelentkezz és mi azonnal felvesszük veled a kapcsolatot!

Alapanyag raktáros

Feladatok

  • Kézi béka kezelése
  • Alapanyagok raktáron belüli rendezése
  • Raktári rend fenntartása
  • Termékválogatás

Elvárások

  • Monotónia tűrés
  • Precíz és hatékony
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Nettó bércsomag: 280.000-290.000 Ft között
  • Családias környezet
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 3 műszak vállalása

 

Munkavégzés helye

Budapest, Csepel

 

Cégnév: Trenkwalder Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Pest megye

Teljeskörű webshoplogisztikai feladatok ellátása: raktárba érkező áru átvétele és bevételezése termékek kezelése, szortírozása termékekkel és ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros - Steering Jász-Nagykun-Szolnok megye

Your responsibilities Raktári beérkező szállítmányok átvétele, készletre vétele és betárolása Raktári árumozgatások, kitárolás, komissiózás és ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros munkatárs Pest megye

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, szórakoztató elektronikai termékek, kis- és nagy-háztartási gépek nagykereskedelmével, disztribúciójával foglalkozó ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE