• Az elektromos rendszerek megbízható működésének folyamatos fenntartása, hőkamerás ellenőrzések
  • Végezzen rendszeres időszakos karbantartást
    A lehető leghamarabb oldja meg az azonnali hibákat
  • Együttműködés külső vállalatokkal, különféle osztályokkal
  • Feladatok dokumentálása és kezelése az SAP-ban
  • Az alállomás működésének biztosítása, a tervezett kapcsolás végrehajtása
  • A 132 KV, 22KV és 0,4KV készülék és disztribútor megfelelő működésének fenntartása
  • Frekvenciaszabályozók, szivattyúmotorok ellenőrzése és karbantartása
  • Különböző érzékelő berendezések (hőmérséklet, szint, stb.) felszerelése és javítása (szabályozott
    szelepek)
  • Együttműködés az automatizálási és villamosmérnökökkel
  • Biztonságos és felelősségteljes munkavégzés
  • Diesel generátor (3-3 áramfejlesztő) felügyelete
  • Egyéb feladatok: Kisebb fejlesztési javaslatok tétele, fejlesztések kivitelezése.elektromos rendszerek megbízható működésének folyamatos fenntartása

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Alállomás kezelői végzettség (OKJ 35 522 11 vagy ennek a korábbi verziói)
  • Releváns tapasztalat gyártó cégnél (legalább 3 év)

Egyéb információ az állásról:

Egy dinamikusan fejlődő multinacionális cég saját állományába keresünk tapasztalt ALÁLLOMÁS KEZELŐ munkatársat, folyamatos, 12 órás munkarendbe.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul> <li>versenyképes bérezés</li> <li>Cafetéria</li> <li>bejárás támogatása </li> <li>iskolakezdési