A kisujjadban van az élet tartalékok számítása?

 Fontos számodra, hogy hatással legyél a vállalat stratégiai döntéseire?

 Szereted elsőként látni, hogy a jutalékok és költségek hogyan befolyásolják a profitot?

 Elég bátor vagy, hogy javaslatot tegyél egy termék továbbfejlesztésére vagy kivonására?

Legyél az UNIQA

AKTUÁRIUS

csapatának tagja.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Életbiztosításokhoz kapcsolódó havi zárási feladatok elvégzése.
  • Riportok készítése az anyavállalat és a Felügyelet felé.
  • Automatizálások, fejlesztések véghezvitele.

Ebben a pozícióban szerintünk akkor leszel sikeres, ha

  • Felsőfokú szakirányú (aktuárius, matematikus, közgazdász, fizikus) végzettséggel rendelkezel,
  • 2-5 év életbiztosítási aktuáriusi tapasztalatod van,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Készség szinten ismersz programnyelveket és nem okoz gondot újak elsajátítása sem,
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Office programokat (Excel, Word, PowerPoint, VBA),
  • Rugalmas vagy, tudsz önállóan és csapatban is dolgozni.

Miért csatlakozz? Mert...

  • Nálunk egy fiatal, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat tagjává válhatsz,
  • Valóban fontos, amit csinálsz,
  • Van helye, jó fogadtatása az ötleteidnek, javaslataidnak.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Termékfejlesztés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 BUDAPEST, RÓBERT KÁROLY egyéb 70-74.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzodat a munkakör megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva. Pályázatoddal kapcsolatos  adatkezelési tájékoztatásunkat az UNIQA honlapján éred el.

Cégnév: UNIQA Biztosító Zrt.