Kelet-Közép-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltató Medicover cégcsoportba tartozó biztosító budapesti csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Aktuárius

Feladatok:

  •  a szükséges tőke és tartalékok számítása és azok összeegyeztetése;
  •  az alkalmazott módszertan és az alapul szolgáló modellek, valamint a biztosítástechnikai tartalékok számításánál figyelembe vett feltevések megfelelőségének biztosítása;
  •  a biztosítástechnikai tartalékok számításához használt adatok elégségességének és minőségének értékelése;
  • termékek díjkalkulációja;
  •  a biztosítástechnikai tartalékok évről évre elvégzett számításaiban mutatkozó minden lényeges különbség összehasonlítása és indokolása;
  •  a vezetőség informálása a számításának megbízhatóságáról és megfelelőségéről;
  •  hétköznapi kockázatvállalási helyzetekről, irányzatokról való visszajelzés küldése, és lereagálása;
  •  a kockázatkezelési rendszer hatékony működtetéséhez való hozzájárulás;
  • szabályzatok készítése, felülvizsgálata a kockázatok minimalizálása és a biztosítási kötvények jövedelmezőségének maximalizálása érdekében

Elvárások:

  • biztosításmatematikai (aktuáriusi) végzettség vagy szakirányú felsőfokú - így különösen természettudományi, informatikai, gazdaságtudományi, műszaki képzési területen szerzett egyetemi vagy mesterfokozatú - végzettség és legalább ötéves vezető aktuáriusi vagy tízéves aktuáriusi munkakörben szerzett szakmai gyakorlat;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, számítástechnikai érdeklődés
  • Erős elemzőkészség, analitikus gondolkodásmód
  • Kezdeményező, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • PL SQL, VBA ismeret

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, teljes vagy részmunkaidős állás
  • Biztonságot jelentő hosszú távú munkakör
  • Fejlődési lehetőség
  • Ösztönző és befogadó csapat, inspiráló csapatmunka és önálló feladatvégzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér és kultúra
  • Korrekt, versenyképes jövedelem, laptop, céges mobiltelefon, utazási költségtérítés vidékről történő bejárás esetén

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.