Ajánlatkészítő mérnök

Ügyfelünk forgalmát és referenciáit tekintve a legnagyobbak között szerepel az alumínium homlokzatgyártó cégek között Magyarországon, neve egyet jelent a megbízható, minőségi és korrekt munkavégzéssel.

Partnerünket kreativitás, nagyfokú innovációs képesség, korrektség, minőség, valamint profi munkavégzés jellemzi; a magas szinvonal biztosítása érdekében kizárólag kiváló minőségű profilrendszerekkel dolgoznak.

Feladatok:

  • Feladata a beérkezett ajánlatkérések feldolgozása, iktatása
  • Tervdokumentációban szereplő mennyiségek pontos, szakszerű kigyűjtése
  • Összefüggő szakági tervek feldolgozása, ellentmondások felismerése, kérdések megfogalmazása és a válaszok beszerzése, ajánlatba építése
  • Ajánlatkérés alvállalkozóktól, beszállítóktól
  • Pontos önköltség számítás és/vagy árajánlat készítése
  • Ajánlati levelek fogalmazása és elküldése
  • A fentiekhez kapcsolódó dokumentumok rendszerezett kezelése
  • Folyamatos szakmai önfejlesztés, a szaktudás aktualizálása, naprakészen tartása

Pozíció betöltésének feltételei:

  • Építész-, építőmérnöki végzettség vagy építőipari technikus végzettség
  • Jó műszaki és rajzolvasási képesség
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű, alapos AutoCAD és MS Office ismeretek
  • PDF dokumentumok kezelése / szerkesztése
  • IFC modellek feldolgozásában jártasság
  • Épületszerkezettani ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkába járási támogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Csapatépítő események
  • Támogató közeg és családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.