Feladatok

- Árajánlat készítés, ajánlati dokumentáció összeállítása
- Anyagkigyűjtések, mennyiségi ellenőrzések elvégzése tervdokumentációból
- Beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése
- Tender egyeztetéseken való részvétel
- Költségelemzések készítése, projektek utánkövetése
- Tender dokumentációk áttekintése, kiértékelés, pályázati dokumentáció összeállítása

Elvárások

- Min. technikusi szakmai végzettség
- Épületgépészeti termékek, gyártók ismerete
- Microsoft Office programok stabil, magabiztos használata

Előnyt jelent

- Gépészmérnöki végzettség (épületgépész szakirány)
- Terc költségvetés készítő szoftver használata
- AutoCAD program ismerete
- Releváns szakmai tapasztalat
- Kivitelezési tapasztalat
- Terepi felmérés alapján ajánlatkészítési kompetencia

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- stabil, megbízható szakmai környezet
- fejlődési lehetőség
- fiatalos csapat

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, épületgépészeti szakkivitelezéssel foglalkozó, Budapest irodával rendelkező vállalkozás, stabil megrendelői körrel.

Cégnév: Galik Energetika Kft.