A Tungsram magyar vállalat, amely 125 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018. áprilisa óta újra magyarországi központtal rendelkezünk.

Hajdúböszörményi gyárunkba új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Ajánlatadó mérnök

Milyen feladatok várnak rád?

  • A forgácsolás területére érkező ajánlatokat kidolgozod a gyártási képességek ismeretében, CAD/CAM rendszerek alkalmazásával
  • Te dolgozod ki a gyártástechnológiát a beérkező dokumentáció alapján
  • Ügyelsz a vevői oldalról érkező határidők tartására
  • Részt veszel az ajánlatok kapcsán felmerülő műszaki egyeztetéseken
  • Naprakészen vezeted az ajánlati nyilvántartást
  • Támogatod az alapanyag beszerzés műszaki oldalról

Amit nyújtani tudunk:

  • Stabil, hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Támogató csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Céges egészségügyi szűrővizsgálatokon való részvételi lehetőség
  • Kedvezményes mobiltelefon előfizetési csomag
  • Sportolási lehetőség

Amit tőled kérünk:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú vagy középfokú (technikus) végzettség
  • Legyen tapasztalatod ajánlatadásban
  • Ismerd a fémalkatrész gyártás területét
  • Tudd alkalmazni a gyakorlatban is a CAD/CAM rendszereket
  • Tervező szoftvereket ismerd
  • Fontos, hogy terhelhető legyél
  • Munkavégzésed önálló és pontos

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy olyan céghez tartozz, amely értéket teremt, és amelynek van múltja, és van jövője!

Cégnév: Tungsram Operations Kft.