Miskolc a te helyed
AIR LOGISTICS Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Air Cargo Customer Service és Sales Agent

pozícióba!
Cégünk légitársaságok képviseletét látja el légiszállítási területen immár 18 éve. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

• Légitársasági szerződött partnerekkel való kapcsolattartás • Meglévő és új ügyfelekkel történő személyes kapcsolattartás • Napi operációs feladatok ellátása • Árképzés, árajánlatok elkészítése • Üzletek nyomonkövetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás • Felhasználói szintű MS Office ismeret • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség • Nagy fokú precizitás • Önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezéséhez csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, fizetésmegjelöléssel.
Cégnév: AIR LOGISTICS Kft.