EXATA GROUP Zrt. 27.200 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági vállalkozás. Fő tevékenysége nagyüzemi növénytermesztés, állattenyéstés, gépi szolgáltatások nyújtása. Alappillérünk a folyamatos fejlődés, új munkatársainkra hosszútávon számítunk, biztosítva nekik a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Agronómus/Agrármérnök

Főbb feladatok, munkák:

Kérem figyelmesen olvassa el a következő pontokat, mielőtt a részletekbe merülne:

1. Nem a munkábajárást értékeljük, hanem az eredményeket.
2. Felelősségvállalás elengedhetetlen. Az eredményeken szívesen osztozunk.
3. Olyanok szeretnénk lenni a mezőgzdaságban, mint a Forma 1.....keressük bele a legmegfelelőbb pilótákat.
4. Megyünk és megyünk előre, nálunk nincs lehetetlen....csak tudni kell élni a lehetőséggel.
5. Nem elég, hogy valaki jó szakember, csapatjátékkal tudjuk megvalósítani céjainkat.
Új munkatársakat keresünk egyes Szlovákia-r régióinkba.
Feladatok (képzési időszak):
- megismerni a növénytermesztési ágazat stratégiáját,
- megismerni a társaság felépítését, működést,
- szakmai alapok elsajátítása a képzési terv alapján,
- gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
- a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- befejezett felsőfokú agronómiai végzettség,
- felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
- "B" kategóriás jogosítvány,
- jó kommunikációs készség,
- megbízhatóság, pontosság, következetesség,
- mobilitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- növényvédelmi, növényorvosi végzettség,
- preciziós gazdálkodás továbbképzés,
- mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- stabil háttér,
- versenyképes havi fizetés,
- munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
- kinevezés után: céges autó, mobiltelefon,
- szakemberek segítségével betanítás, támogatás,
- stabil cégcsoportnál szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, mobiltelefon, egészségpénztár, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Szlovákia

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Bérigény megadása
Mely régióban szeretne dolgozni (jelentkezésnél szíveskedjen megadni):
  • Dunajská Streda (Dunaszerdahely)
  • Nové Zámky (Érsekújvár és környéke)
Cégnév: EXATA GROUP