A világ vezető agrárvállalata, a Syngenta
Borsó és gabona termeltetési

agronómust

keres
Mezőtúri telephelyére

Főbb feladatok:

  • Borsó és gabona vetőmag termeltetésének és feldolgozásának szervezése Magyarországon
  • Kapcsolattartás a termelőkkel és feldolgozó üzemekkel
  • Termesztési technológia kidolgozása, szaktanácsadás
  • Tervek, jelentések és elemzések készítése az európai vezetés számára

Elvárások:

  • Agrár felsőfokú végzettség - 5 éves agronómiai szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Változatos munka, motiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, céges autó
  • Szakmai képzések és tréningek

A Syngenta egy esélyegyenlőséget magasan figyelembe vevő vállalat, mely nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést toborzás, foglalkoztatás, képzés, előléptetés vagy bármilyen más foglalkoztatási gyakorlat során faji, színbeli, vallási, nemi, nemzetiségi, korbeli, szexuális irányultságbeli, családi vagy veterán státusz, fogyatékosság vagy bármely más jogilag védett státusz alapján.A Syngenta egy esélyegyenlőséget magasan figyelembe vevő vállalat, mely nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést toborzás, foglalkoztatás, képzés, előléptetés vagy bármilyen más foglalkoztatási gyakorlat során faji, színbeli, vallási, nemi, nemzetiségi, korbeli, szexuális irányultságbeli, családi vagy veterán státusz, fogyatékosság vagy bármely más jogilag védett státusz alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mezőtúr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Syngenta Kft.