Feladatok

  • Mezőgazdasági mérnök agrármérnök végzettséggel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk, növénytermesztési területre nagygyesi teleplyre. Főbb feladatok: növénytermesztési munkák: talajmunkák, vetés, növényápolás, vegyszerezés, betakarítás munkálatainak koordinálása.

Elvárások

  • - B kategóriás jogosítvány
  • - agrár végzettség
  • - elhivatottság
  • -terltőség
  • - precizitás
  • - rugalmasság
  • -határozottság

Amit kínálunk

  • - Stabil, biztos munkaly os csapatban
  • - Bejelentett teljes munka állás
  • - Versenyképes bérezés
  • - Szolgálati ,
  • - fejlődési letőség

  • Jelentkezéséz kérjük csatolja nyelvű fényképes önrajzát és motivációs levelét!
Cégnév: Agropoint Kft.