Agropoint Kft.
Munkatársat keresünk

Agrár végzettségű növénytermesztő szakember

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Agrár végzettséggel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk, növénytermesztési területre nagyhegyesi telephelyre. Főbb feladatok: növénytermesztés, vegyszerezés munkálatainak koordinálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - B kategóriás jogosítvány
  • - agrár végzettség

Amit kínálunk:

  • - Stabil, biztos munkahely fiatalos csapatban
  • - Bejelentett teljes munkaidős állás
  • - Versenyképes bérezés
  • - Szolgálati autó, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

  • Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!
Cégnév: Agropoint Kft.