A Delta-Truck cégcsoport több, mint 30 éves múltra visszatekintő társaságok, melyek kis-és nagyhaszongépjárművek bérbeadásával, kereskedelmével és szervizelésével foglalkoznak. Cégcsoportunk Magyarországon piacvezető cég (Viarent), valamint erős piaci részesedéssel rendelkező vállalat (Delta-Truck) szimbiózisa szerteágazó tevékenységi körökkel, melyek remekül kiegészítik egymást. Dinamikus fejlődésünk nem csak lokációban és tevékenységben, de árbevétel növekedésünkben is megmutatkozik.

Aftersales Igazgató / Ügyvezető helyettes

Ezért érdemes jelentkezni hozzánk:

  • Vezetőink nyitottak az új ötletekre, hatékonyságnövelő kezdeményezésekre
  • Szemmel látható hozzáadott értéket tudsz generálni
  • A pozícióhoz teljesítményalapú prémium is tartozik év végi kifizetéssel
  • Szerteágazó tevékenységeink remekül kiegészítik egymást, így stabil munkahelyet biztosítunk
  • Összeszokott, jó csapat vár
  • Kötetlen munkaidővel a sürgős teendőidet el tudod intézni
  • Céges autót és tankolókártyát biztosítunk

Feladatok:

  • A cégcsoport műszaki vezetési stratégiájának meghatározása
  • A teljes műszaki terület profitfókuszú, jövőbe mutató vezetése, együttműködésben az ügyvezetővel, tulajdonosi igényekkel és a cégcsoporton belül működő kapcsolódó területekkel és azok vezetőivel (Szigetszentmiklós, Budapest, Szlovákia ~ 60 fő irányítása)
  • A magyarországi és szlovák szervizhálózat megszervezése, optimalizálása, új partnerek felkutatása. Folyamatos kapcsolattartás az országos szervizhálózat már meglévő és új tagjaival, működésük optimalizálása, ellenőrzése, folyamatok tervezése és felügyelete országos szinten
  • Kapcsolattartás a cégcsoport által értékesített márkák gyártóival (Ford Trucks, Kögel, Broshuis, Benalu, Lamberet, Mega, Mercedes stb.)
  • Teljesítmény ösztönző rendszer fejlesztése
  • A szerviz- és alkatrészlogisztika hatékonyságának fejlesztése
  • Személyi állomány hatékony tervezése (aktív együttműködés a HR területtel)
  • A szerviz és a kereskedelmi területek közötti szoros együttműködés segítése, folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi üzletágak vezetőivel.

Az alábbiakra lesz szükséged:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye és munkaidő:

Az M0 szigetszentmiklósi lehajtójától 1 percre található telephelyünk, valamint budapesti telephelyünkön is nagyjából heti egy napot fogsz tölteni. Általános irodai munkaidőben fogsz dolgozni, de rugalmasak vagyunk, így el tudod intézni, amire szükséged van.

Telephelyeink:

  • 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13.
  • 1097 Budapest, Táblás utca 38.

Szlovákiai leányvállalatunknál, Pozsonyban havonta egy napot fogsz tölteni

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Várjuk szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: DELTA-TRUCK KFT.