Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Aftermarket Sales Manager

Feladatok

  • Optimalizálja a kapcsolatokat és a koordinációt a Valeo különböző részlegeivel;
  • Koordinálja, javaslatot tesz, meghatározza és végrehajtja az éves üzleti terveket és KPI-célokat;
  • Kétéves költségvetés és éves középtávú tervek elkészítése;
  • Ügyfél-elégedettség biztosítása;
  • Áremelési érvek és tárgyalási taktikák kidolgozása.

Elvárások

  • Egyetemi végzettség közgazdasági vagy mérnöki területen;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Tárgyalókészség;
  • Legalább 5 év projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat;
  • Önálló, céltudatos, magabiztos személyiség;
  • Vezetői attitűd.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.