Pozíció leírása:Adóbevallások készítése és beküldése a vállalkozást érintő adóról havi, negyedéves, féléves és éves alapon;
Az adóbevallásokhoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése;
Adó ellenőrzésekben aktív részvétel;
Az adózási vezető támogatása;
Havi zárási feladatok (adók);
Adóval kapcsolatos könyvelési bejegyzések, feladások készítése könyvelés számára;
Adófolyószámlák folyamatos egyeztetése;
Adóval kapcsolatos riportálási feladatok;
Társosztályok támogatása adózás témában;
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.Követelmények: Gazdasági/pénzügyi végzettség;
Adózás terén szerzett néhány éves tapasztalat;
Logikus gondolkodás, rendszerszerű szemlélet;
Precíz és pontos munkavégzés.Előny:
Munkavégzés helye: GyőrJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
Tárgy mezőben: Adózási munkatárs

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.