MKB Bank Nyrt.

Adózási munkatárs

Feladatok:

  • Az adókötelezettségek számszerűsítése, adóbevallások elkészítése (társasági adó és halasztott adó vagy áfa területen)
  • Adózással kapcsolatos nyilvántartások vezetése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Szerződéstervezetek, új termékkonstrukciók, belső folyamatszabályozások, utasítások adójogi véleményezése
  • Főkönyvi zárásokban részvétel
  • Közreműködés könyvvizsgálatokban és adóellenőrzésekben
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, belső társterületekkel, adóhatóságokkal
  • Részvétel kiemelt restrukturálási projektekben és az adótervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/számviteli végzettség vagy jogi végzettség
  • Adótanácsadói/adószakértői végzettség
  • Legalább 7 éves, adózási területen szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat adóbevallások és adózást érintő állásfoglalások készítésében
  • Adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Számviteli összefüggések magas szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek, Microsoft Office programok (elsősorban Excel) és egyéb irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, proaktivitás
  • Képesség önálló munkavégzésre, társterületekkel történő önálló kommunikációra

Előny:

  • Hitelintézetnél, pénzügyi vállalkozásnál szerzett tapasztalat
  • IFRS képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél
  • Home Office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MKB Bank Zrt.