A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. a hazai kiskereskedelmi piac szereplőinek élvonalába tartozik, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközi hátterű munkáltatója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bővülő csapatunkba keresünk Budapest vonzáskörzetében lévő SPAR Központunkba

Adóügyi munkatársat

Feladatok, amelyek várnak rád

  • Törvények értelmezése
  • Eljárási anyagok, esetek kutatása
  • Törvényi változások nyomon követése, azokról tájékoztató anyag készítése
  • NAV vizsgálatokban való részvétel
  • Transzferár nyilvántartás készítésében részvétel
  • Napi – havi- éves zárási feladatokban várjuk a segítséged
  • Egyes meghatározott juttatások, béren kívüli juttatások, nyeremények kezelése
  • Számlázás
  • KSH, INTRASTATT jelentések készítése
  • Egyéb adókkal kapcsolatos feladatok

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Felsőfokú, adótanácsadói végzettséget
  • Releváns szakmai tapasztalatot
  • Analitikus és problémamegoldó készséget
  • Rendszerszemléletet
  • Angol vagy német nyelvtudást
  • Előnyt jelent, ha Multinacionális cégnél és/vagy Tanácsadó cégnél szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk számodra

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

SPAR Központ Bicske, közvetlenül az M1 autópálya lehajtójánál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.

Cégnév: SPAR Magyarország Kft.