LEITNER + LEITNER TAX KFT.

Budapesti székhelyű, nemzetközi hálózattal rendelkező tanácsadó cég keres

3-5 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat

ADÓTANÁCSADÓ

munkakörbe

Elvárások:

  • BGE, BCE, vagy jogi egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes szakmai angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Generalista hozzáállás
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye

Előny:

  • Nemzetközi hátterű tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat
  • Több adónem ismerete, komplex szemléletmód
  • Adótanácsadó oklevél
  • Ügyfél-és eredményközpontúság
  • Ügyfélkommunikációs tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Feladat:

  • Adótanácsadás és adminisztráció több adónemben, elsősorban külföldi tulajdonban lévő ügyfeleink számára
  • Tanácsadó levelek és összefoglalók készítése, analitikák és adóbevallások összeállítás
  • Junior tanácsadók irányítása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Amit ajánlunk:

  • Remek munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi környezet, dinamikusan fejlődő fiatal csapat
  • Szakmai tréningek, szakmai fejlődés
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, kafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Leitner+Leitner Tax Kft.