Adótanácsadó

Milyen feladatok várnak majd rád:

  • Adózási vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Adóbevallások, adókalkulációk ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, adóellenőrzések irányítása
  • Társosztályok részére történő tanácsadás, adózási kérdések megválaszolása
  • Szerződések véleményezése adózási szempontból
  • Jogszabályváltozások követése és implementálása

Elvárások / Requirements
Miknek kell megfelelned:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 4-5 év releváns, adótanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • Adótanácsadói végzettség
  • Adózási- és számviteli előírások ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits
Mit kínálunk mi Neked:

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projektek
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít

a0t6N000009OB2oQAG

Cégnév: Trenkwalder Kft