Adótanácsadó

A Grant Thornton a független könyvvizsgáló, adótanácsadó és könyvviteli szolgáltató társaságok egyik vezető nemzetközi hálózata. A Grant Thornton hálózathoz jelenleg több mint 56.000 munkatárs tartozik több mint 140 országban. Proaktív tanácsadó csapataink szakmai tapasztalataik és ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják. Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Belföldi és külföldi vállalatok adózását érintő kérdések megválaszolása, az általuk tervezett tranzakciók adózási és számviteli véleményezése.
  • Komplex adótanácsok és adótervek készítése mind belföldi, mind külföldi vállalatok részére.
  • Közreműködés adóstrukturálási feladatokban.
  • Tao, KIVA, HIPA, Innovációs járulék és Áfa kalkulációk, illetve bevallások felülvizsgálata.
  • Adókedvezményekkel kapcsolatos tanácsadás és utólagos felülvizsgálat.
  • Közreműködés adózási és számviteli átvilágításokban.

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli közgazdász, vagy jogász végzettség.
  • Megkezdett adótanácsadói tanfolyam, ideális esetben adótanácsadói képesítés.
  • 3-5 év adótanácsadási gyakorlat.
  • A vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások átfogó ismerete és nyitottság a folyamatos szakmai fejlődés iránt.
  • Választékos és könnyen érthető szóbeli és írásbeli kommunikáció mind magyar, mind pedig angol, vagy német nyelven.
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Támogató és példamutató hozzáállás mind az adócsoporton belül, mind a többi szervezeti egység vonatkozásában.

Amit a versenyképes bér és a cafeteria mellett kínálunk:

  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúrára számíthatsz és aktívan részt is vehetsz annak folyamatos fejlesztésében.
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását.
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet.
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti angol, vagy német nyelvtanulásodat.
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is.
  • A járványhelyzet megnyugtató lezárásáig munkatársaink és családjuk védelme érdekében folyamatosan biztosítjuk a távmunka feltételeit.
  • A mai kor elvárásainak mindenben megfelelő irodánkkal és rugalmas home office lehetőséggel támogatjuk a hibrid munkavégzést.
  • Rendszeres és változatos csapatépítő programokkal színesítjük csapatunk szakmai életét, amiben maximális figyelmet fordítunk kollegáink kezdeményezéseire és a mindenkori járványügyi helyzetre is.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 BUDAPEST, DÉVAI utca 26-28. (ECB DÉVAI CENTER)

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot magyar és angol, vagy német szakmai önéletrajzod csatolásával a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Grant Thornton Corporate Finance Kft.