Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt. Pénzügyi és Számviteli Igazgatóságának

Pénzügyi és Adó Osztálya

ADÓSZAKÉRTŐ MUNKATÁRSAT

keres

Milyen feladataid lennének?

  • Az állami költségvetéssel és az önkormányzatokkal szembeni kötelezettségek teljesítése
  • A Társaság adóbevallásainak, önellenőrzéseinek elkészítése és benyújtása, valamint az adó- és adóelőleg-fizetési kötelezettség teljesítése
  • A főkönyv, a bevallások és az adófolyószámlák egyezőségének biztosítása, éves adóelszámolások zárlati munkáiban közreműködés,  adókalkulációk biztosítása
  • A Társaság - mint adózó - egykapus képviselete az adóhatósági (NAV, önkormányzatok) ellenőrzésekben.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői, vagy adótanácsadói szakvizsga
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködési készség
  • Határozottság
  • Stressztűrés

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • SAP FI modul felhasználói szintű ismerete

További információk:

  • A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6. VAGY 3525 Miskolc Kazinczy út 16.
  • Napi munkaidő: teljes munkaidős / 8 óra
  • A munkakör azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2022.02.03.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6. VAGY 3525 Miskolc Kazinczy út 16.

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Magyar Posta Biztosító Zrt.