test-header

Adózási szakértő
test-header

strong>Társasági adó és transzferár szakértő

kollégát keres a MOL Campusba, Budapest XI. kerületi munkavégzéssel!

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatcsoport értékteremtő munkatársa lenni?

Szeretnél az adószakértői munkában különböző területeket megismerni?

Szeretnél társasági adó területen érdekes, kihívásokkal teli szakértői feladatokat végezni?

Szeretnél a MOL csoport vállalatainak szerződéskötésének transzferár szempontú támogatásában részt venni?

Szeretnél a régióban is kiemelkedő jelentőségű projektekben részt venni?

Szeretnéd Magyarország legmodernebb irodaházát munkavállalóként megismerni?

Ha a fenti kérdésekre a válaszod igen, akkor TE vagy a mi emberünk!

Mindennapi munkád során feladataid lennének:

  • Figyelemmel kísérnéd a jogszabályváltozásokat, részt vennél azok értelmezésében, a jogszabályváltozások implementációjában;
  • Közreműködnél a jogszabályi változásoknak megfelelő adózási folyamatok kialakításában, ellenőrzési pontok meghatározásában, adókockázatok feltárásában és kezelésében;
  • Részt vennél szerződések, szabályzatok, előterjesztések adózási és transzferár szempontból történő véleményezésében
  • Biztosítanád a transzferár dokumentációk tekintetében a törvényi, hatósági és belső szabályozásokban foglalt előírásoknak való megfelelést;
  • Szakmai tanácsadást nyújtanál az üzleti és funkcionális területek részére társasági adóval kapcsolatos kérdésekben;
  • Részt vennél a társasági adó csoportok adóbevallásainak, kalkulációinak készítésében, ellenőrzésében;
  • Közreműködnél az adóhatósági ellenőrzésekben;

Biztosan ígérhetjük számodra, hogy változatos feladatok mellett mindennap garantált az új szakmai kihívás, a szakmai fejlődés.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Diplomával rendelkezel pénzügy-számvitel/gazdasági/jogász szakon,
  • Adótanácsadói végzettséged van,
  • IFRS végzettséged van,
  • Minimum 3 év compliance és/vagy tanácsadási tapasztalattal rendelkezel társasági adó területen,
  • Minimum közép fokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt.

Adótanácsadói tapasztalat, SAP felhasználói szintű ismeretek, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteriával
  • Home office lehetőség
  • Magán egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőségek külső-belső továbbképzéseken keresztül
  • Modern technikai eszközök használata a mindennapi munka során (Iphone céges telefon, Lenovo ThinkPad céges laptop)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség közvetlenül a MOL Campus épületében
  • Magas színvonalú, komplex és kihívásokkal teli szakmai munka egy profi és összetartó csapat tagjaként

Nézd meg az irodánkat: http://molcampus.hu/

Nézd meg milyen az élet nálunk: #lifeatMOL https://mol.hu/hu/karrier/a-mol-mint-munkahely

Cégnév: MOL GBS MAGYARORSZÁG KFT.