Pásztói ügyvédi iroda ügyvédjelöltet/jogi asszisztenst keres adminisztrációs munkára.

Elvárások: számítógépes tudás, pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Feladatok:

•Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, telefonhívások, e-mail üzenetek kezelése
•Adatok szerződésbe történő bevezetése;
•Hivatalos válaszlevelek megírása, földhivatali, postai ügyintézés

 

A munkavégzés helye: 3060 Pásztó, Fő utca 20.

 

Jelentkezni fényképes, részletes önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen illetve a 06-30/370-2196 telefonszámon lehet.

 

 

 

 

Kapcsolattartó: Dr. Kanyó Roland
Jelentkezés telefonon: 06303702196
Jelentkezés online: [email protected]
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Jogi asszisztens Pest megye

Az MBH Bank jogi területén asszisztensi, ügyintézői feladatok ellátása, Ügyvédi megbízásokhoz kapcsolódó teljeskörű operatív ügyintézés, ügyvédi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Jogi asszisztens Pest megye

Jogi támogatási osztályunkra keressük új kollégánkat   Jogi asszisztens   pozícióba.   Új kollégánk teljes körű szakmai tudására ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Jogi asszisztens Pest megye

Adminisztrációs feladatok elvégzése, esetenként ügyfélfogadás Bejövő hívások fogadása Bejövő, kimenő posta kezelése, iktatása Irodai beszerzések ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE