Feladatok

  • A területen dolgozó jogászok munkájának támogatása;
  • Szerződések előkészítése;
  • Adminisztratív feladatok ellátása, határidős feladatok nyomon követése;
  • Iratok rendezése;
  • Nyilvántartások vezetése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • MS Office (Word, Excel) programok magabiztos használata.

Előnyt jelent

  • Jogi asszisztens végzettség

Személyes követelmények:

  • Megbízhatóság,
  • Pontosság, precizitás;
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Monotóniatűrés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Képzési támogatás;
  • Közösségépítő események;
  • Gyümölcsnap;
  • Modern munkakörnyezet, kiváló megközelíthetőséggel;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A 2022. augusztusában alakult Digitális Magyarország Ügynökség (DMÜ) felügyeli a kormányzati informatika jelentős részét, valamint felel az e-közigazgatási informatikai rendszerek infrastruktúrájának üzemeltetéséért és a kapcsolódó fejlesztések megvalósításáért. A szervezet céljai között szerepel többek között a digitális állampolgárság megteremtése, egy magyar bázisú felhőszolgáltatás létrehozása, továbbá az adatalapú kormányzati döntéselőkészítés és döntéshozatal megvalósítása.

A DMÜ egyben cégcsoport is, a Magyarországon meghatározó informatikai főtevékenységű társaságok felett látja el az irányítási jogokat.

Amennyiben Téged is érdekel a kormányzati informatika világa és irányítása, valamint szívesen dolgoznál a digitális állampolgárság megvalósításáért felelős fiatalos, lendületes csapatban, jelentkezz hozzánk!

Digitális Magyarország Ügynökség Zrt. munkatársat keres
Jogi asszisztens pozíció betöltésére.

Cégnév: DIGITÁLIS KORMÁNYZATI ÜGYNÖKSÉG ZRT.