Csatlakozzon Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltatójához ADMINISZTRÁTOR munkakörben Győrben!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Adminisztratív feladatok ellátása raktári környezetben

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos és precíz, megbízható munkavégzés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • céges buszjáratok munkarendhez igazítva
  • profi segítség a betanulási időszakra, személyre szabott tréning
  • munkaruházat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Műszakrend: több műszakos munkarend beosztástól függően
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Takács Leila