Csepel Művek területén működő nyomda Munkaügyi területre

Adminisztrátort

keres.

Feladatok

  • bérszámfejtés
  • dolgozók belépésével, kilépésével kapcsolatos ügyintézés
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • havi munkaügyi adatszolgáltatások, statisztikák, jelentések elkészítése a hatóságok felé
  • besegítés a könyvelési feladatok ellátásában (átutalás, könyvelési programba adatrögzítés)

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Word és Excel felhasználó szintű ismerete
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • jó logikai készség

Előnyök

  • TB ügyintézői végzettség
  • 2-3 év munkaügyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdés
  • fix alapbér
  • ha kezdő vagy betanítunk

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Oláh Nyomdaipari Kft.