Raben Trans European Hungary Kft.

Adminisztrátor

Szeretnél a környék legújabb, modern raktárában dolgozni? Szívesen részese lennél egy jelenleg épülő logisztikai egység indulásának?
A Rabennél közvetlen, jókedvű csapat vár, ahol kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Ha érdekel a szállítmányozás, raktározás és erős adminisztrációs képességgel rendelkezel,  várjuk jelentkezésedet csapatunkba!

Amit ajánlunk:

Hosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi logisztikai vállalatnál
Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
Jó csapat, támogató légkör, szakmai fejlődési lehetőség
Cafeteria, negyedéves bónusz és éves prémium, munkábajárási támogatás

Ezek lesznek a feladataid:

  • Bevételezési tevékenységek ellátása, áttárolási és kiszállítási folyamatok adminisztrációja és raktári bizonylatok elkészítése, szállítólevelek kezelése.
  • Havi és heti jelentések elkészítése, napi adatok folyamatos rögzítése.
  • Kommunikáció a társosztályok, alvállalkozók felé.
  • A felmerülő problémák kezelése, megoldása, reklamációs ügyintézés

  • Vállalod a többműszakos munkarendben való munkavégzést
  • Középfokú végzettséggel.
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készségekkel
  • Munkádban precíz és pontos vagy.
  • Rugalmasság és csapatmunkára való hajlandósággal.
  • Hasonló, raktári környezetben szerzett tapasztalat előny!
Cégnév: Raben Trans European Hungary Kft.