Feladatok:

-bejövő hívások kezelése call centerben

- ügyfélszolgálati e-mailek kezelése

- háttéradminisztráció, back office feladatok

Elvárások:

-ügyfélközpontú gondolkodás és pozitív hozzáállás

- hatékony kommunikáció szóban és írásban

- megbízható, rugalmas és precíz személyiség

- nyitottság a tanulásra és a folyamatos fejlődésre

- erős felhasználói szintű MS Office ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk, ami fontos számunkra, az a jó kommunikációs készség és az ügyfélbarát hozzáállás!

Amit kínálunk:

  • Összetartó, támogató csapat

  • Jó hangulatú megbeszélések

  • Kölcsönzötti munkaviszony

  • Versenyképes bér (25 év alatti szja érvényesíthető)

  • Motivációs bér

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek)

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)

  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények

  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kovács Vivien