Feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • Felmerülő kérdések megválaszolása
  • Ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Összetartó, támogató csapat
  • Jó hangulatú megbeszélések
  • Kölcsönzötti munkaviszony
  • Versenyképes bér (25 év alatti szja érvényesíthető)
  • Motivációs bér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kovács Vivien