Német nyelvet írásban és szóban használni tudó munkatársakat keresünk külföldi, stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező szolgáltató partnerünkhöz adminisztratív feladatokra.

Munkavégzés helye: Szombathely

Feladat:

  • meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok, számlák adatrögzítése;
  • komplex számlafeldolgozás a dokumentált munkafolyamatok betartásával;
  • gépjárművek szállításával kapcsolatos logisztikai feladatok elvégzése;
  • gépjárművek biztosítási eseményeinek kezelése (káresemények rögzítése, káreseményekkel kapcsolatos dokumentumok kezelése, biztosítással kapcsolatos pénzügyi folyamatok kezelése, számlák könyvelése);
  • kapcsolattartás az ügyféllel, illetve partnereivel elsősorban írásban, német nyelven;
  • folyamatok dokumentálása.

Elvárások:

  • német nyelvtudás írásban és szóban;
  • MS-Office ismeretek;
  • középfokú végzettség;
  • analitikus gondolkodásmód.

Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • cafetéria;
  • munkavállalók anyagi támogatása;
  • mentorált betanítás;
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás;
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör;
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Munkaidő: 08:00-16:30

Amennyiben úgy érzi, azonosulni tud a pozícióval, várjuk a jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: Produkteam Kft.