Budapesti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat a XIII. kerületbe az alábbi pozícióba:

Adminisztratív gyakornok

Főbb feladatok:

  • Riportok készítése havi szinten
  • Kimutatások előkészítése (adatgyűjtés és rendszerezés)
  • UPS címkék készítése (visszaszállítások, kiszállítások)
  • Kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal
  • Adminisztratív feladatok folyamatleírása
  • Operatív feladatok ellátása

Főbb követelmények:

  • Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok gazdasági szakirányon
  • Legalább 12 hónapos gyakorlati idő vállalása heti minimum 20 órában
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony a gyakorlat teljes időtartama alatt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret, különösen Excelből (Excel programozás)
  • SAP ismerete előny
  • Angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Referenciaszám: REF:pd1305
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet
Kapcsolattartó: Dalmáci Nikoletta
Jelentkezés online: dalmaci.nikoletta@pannondiak.hu