A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.    Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek! Feladatok:

  • Ügyfelekkel kapcsolatfelvétel, adategyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások: Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Precíz és pontos vagy
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Magabiztosan, jól használod az Excelt
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudásod van
  • Aktív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:30-17:00 között 6-8 órás műszakokban
  • Heti minimum 35-40 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni és fényképes önélatrajzod is csatold. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen.   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet