Miskolc a te helyed
DEFACTORING Zrt.

Adminisztratív munkatárs

A Defactoring Zrt. közel 30 éves tapasztalattal rendelkezik a fedezetes és fedezetlen hitelek vásárlása, valamint ezen hitelek-, illetve hitelállományok kezelése terén.
Társaságunk teljes mértékben magyar tulajdonú, MNB engedéllyel működő családi cég, mely hosszú ideje meghatározó szerepet tölt be a piacon.
Jelenleg 12 főből álló csapatunkba keresünk követeléskezelő társaságnál vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalattal rendelkező kollégát/kolléganőt adminisztratív munkatársi feladatkörbe.

Főbb feladatok, munkák:

Követeléskezeléssel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása
              - cégnyilvántartó rendszer figyelése, adatok gyűjtése
              - KHR rendszerben történő adatkezelés
              - fizetési ütemezések ellenőrzése
Követeléskezelő kollégák munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Alapos és egyben dinamikus munkavégzés
Pozitív életszemlélet
Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

INDECS követeléskezelő rendszer, ÁNYK, KHR, MOKK rendszerek ismerete
Követeléskezelő társaságnál vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
Jogosítvány, aktív „B” kategóriás gépjárművezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

Cafeteria
Mobiltelefon
Home office lehetőség heti 1 alkalommal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Fényképes önéletrajz
Jelentkezési határidő: 2023.02.15.

Cégnév: DEFACTORING ZRT.