Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. már 25 éve van jelen a magyar logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1 700 fővel. A cég erős piaci pozíciót foglal el a tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. A világ 100 országában, 1 300 irodában, több mint 80 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.

Adminisztratív gyakornok

Feladatok

  • Nyilvántartások vezetése
  • Adatrögzítés
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumok kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Munkaidő

  • Hétköznap napi min. 6 óra munkavégzés home office-ban
  • Heti min. 30 óra munkavégzés

Amit kínálunk

  • Nemzetközi légkör
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Teljes home office lehetőség
  • Br. 1900 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet