Grafton Recruitment

Adminisztrációs munkatárs angol és német nyelvtudással (1-1-41596/PR)

Feladatok:

Multinacionális, gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk törzskönyvezési adminisztrátort angol és német nyelvtudással.

Feladatok:
- törzskönyvezési dokumentomok teljeskörű kezelése
- adatok feltöltése, adatbáziskezelés
- kimutatások készítése, adattáblák összevetése
- napi kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

- legalább középfokú végzettség;
- adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat;
- középfokú angol és német nyelvtudás;
- felhasználási szintű számítógépes ismeretek
- pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit a megbízónk kínál:

Amiről a cég gondoskodik:
- Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyrő
- Versenyképes bérezésről és havi teljesítményalapú bónuszról;
- 100%-os utazástámogatásról (vidékről is) és választható cafeteriáról;
- Éves bérfejlesztésről;
- Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra
- Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.