Feladatok

napi nyitás, zárás, számlák készítése, vevői-központi kapcsolat tartás , telefon kezelés, ártábla nyomtatás

Elvárások

kitűnő számítógép ismeret, pénztárfelelősség vállalás, közösségbe illeszkedés, gyors tanulás, Diego kollekció ismerete

Előnyt jelent

szakirányú végzettség, kultúrált megjelenés, inteligencia, nyelv ismeret

Amit kínálunk

Gyönyörű környezetű Áruházban, kellemes kollégák, 8h munkaidő, étkező, kávé, betanulási idő alatt szóbeli és írásos segítségnyújtás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

Diego áruház
Belső terek burkolatai: szőnyeg, Vinyl padló, parketta, lakástextil forgalmazása, 900nm-en!

Cégnév: DIEGO SOPHIANAE Kft.