Feladatok

  • vevői rendelések kezelése
  • rendelésekkel kapcsolatban felmerülő problémák megoldása
  • vámkezeléssel kapcsolatos dokumentáció
  • logisztikai feladatok
  • fuvarszervezés
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • legalább 1 év tapasztalat adminisztrációs területen
  • irodai jelenlét és főállás vállalása
  • MS Office felhasználói ismerete

Előnyt jelent

  • kereskedelemmel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP Business One szofter ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Rugalmas munkaidő
  • Kis létszámú, fiatalos csapat, jó hangulat

Céginformáció

Videójátékok és kapcsolódó termékek kereskedelmével foglalkozó, pilisjászfalui ügyfelünk számára keresünk adminisztratív munkatársat kis létszámú csapatukba.
Cégnév: Profession Services