C.TESSILE Kft.

A C.Tessile Könnyűipari és Kereskedelmi Kft termelési irodájára adminisztrációs, és szervezési feladatok ellátására, új munkatársat keres középfokú végzettséggel (érettségi bizonyítvány).

Adminisztrációs munkatárs

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás az olasz anyavállalattal
  • Termelési adatok rögzítése
  • A késztermékek kiszállíttatásával kapcsolatos teendők szervezése,  intézése
  • Karbantartással, munkavédelemmel kapcsolatos feladatok szervezése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Angol társalgási szintű nyelvismeret ( írásban és szóban )
  • Szakmai tapasztalat nem elvárás, szívesen dolgozunk együtt pályakezdő fiatalokkal
  • Fontos a magabiztos határozott fellépés
  • Precizitás, gyorsaság
  • csapatmunkaszellem
  • Előnyt jelent az olasz nyelv alapfokú ismerete

Amit nyújtunk:

  • Biztos munkahely
  • Kezdő  bruttó 344.746 Ft havi bér
  • Térítésmentes szolgálati lakás, igényes környezetben
  • A lakhatással összefüggő rezsidíjak teljes térítése

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9970 Szentgotthárd, Hunyadi utca 33.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: C.Tessile Kft