A Woco Ipartechnika Kft. egy német autóipari cég, akik műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkoznak világszerte.

Feladatok:

  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás, hibabejelentés és árajánlat bekérés
  • Munkalapok, szállítólevelek és egyéb dokumentumok lefűzése
  • Szerződött partnerek rendszeres karbantartásának dokumentálása és helyszín biztosítása a karbantartáskor
  • Szolgáltatók (Elmű, MVM, Príma Energia, Vízművek) által kapott számlák alapján az adatok táblázatba rendezése és kimutatások készítése
  • Céges autók nyilvántartása (tankolás, műszaki érvényesség, km óra, parkolási hely)
  • Tűzvédelmi dokumentumok nyilvántartása és ellenőrzése havi és negyedéves szinten
  • A napi fröccsöntési riportok követése
  • Kamerafelvételek utólagos felvétele vagy mentése baleset vagy egyéb kérés esetén
  • Egyszerhasználatos maszk biztosítása a portának a vírushelyzet ideje alatt

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  •  Hétfő-péntek, 08:00-17:00 óra között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1500 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú diákmunka
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet