AM Production Kft.

Munkatársat keresünk

Adminisztrációs gyakornok

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszeres jelentések elkészítésében való részvétel
  • Szállítói és vevőszámlák kezelése,
  • Pénzügyi projektekben való részvétel
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, termelési adatok kezelése
  • Termelési munkák kiadása, nyomon követése
  • Irodai, gyártási adminisztráció támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok az alábbi szakok egyikén, vagy társtudományok (gépészmérnök, gazdálkodás és menedzsment, pénzügy-számvitel, gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus, emberi erőforrás)
  • Heti 16 óra gyakornoki óra vállalása, legalább 5 hónapon át
  • Megbízható felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Tudj önállóan dolgozni, de légy nyitott a csapatmunkára is

Amit kínálunk:

  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • Vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Diplomád megszerzése után akár állásajánlatot is kaphatsz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Kamilla utca 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.

Cégnév: AM Production Kft