A Hunanzine Biotech S.L. Magyarországi fióktelepe egy spanyol gyógyszerfejlesztéssel foglalkozó vállalat fióktelepe, amely innovatív gyógyszer fejlesztésével, klinikai vizsgálat koordinálásával későbbiekben a forgalmazásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Quality és Regulatory dokumentumok készítése, fordítása
  • Egyéb feladatok ellátása és a vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív hallgatói jogviszony biológus, biomérnök, vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész szakon
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti körülbelül 20 órában végezhető diákmunka, rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 1950 Ft-os órabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolható
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet