Mind-Diák Szövetkezet
A Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök által több mint 140 éve, 1884-ben alapított vállalat. Az élenjáró mérnöki csapatnak köszönhetően egyedi nagyfeszültségű villamosberendezéseket – transzformátorokat, motorokat és generátorokat – gyárt, valamint biztosítja az ehhez kapcsolódó szerviz- és fővállalkozási tevékenységeket is.

Adminisztrációs gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Dokumentum szerkesztése, formázása, nyomtatása és mappákba rendezése
  • Adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • További, vezető által kiadott feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Munkaidő
  • Heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet