Az AviationPlus független értékesítési és szervizügynökségként több európai országban tevékenykedik. A cég légitársaságok nevében árufuvarozási termékek értékesítésére szakosodott. Saját bevallásuk szerint nem ismernek határokat, és ügyfeleik elégedettségéért a többletkilómétereket is vállalják. Dinamikus vállalatként céljuk, hogy megbízható szolgáltatásokat nyújtsanak.

Feladatok:

  • Szervezői, operációs feladatok ellátása
  • Foglalások kezelése a légitársaságok rendszerében
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Rendelések, reklamációk kezelése
  • Árukövetés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Hétfőtől-péntekig teljes napok vállalása, 9:00-17:00 óra között

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Fejlődési lehetőség
  • Igényes, fiatalos környezet
  • Barátságos csapat

Előnyt jelent:

  • Logisztikai területen folytatott tanulmányok
  • Érdeklődés a logisztika és szállítmányozás iránt

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet