A CIB Bank Zrt. Informatika területe

Adattárház modellező és rendszerszervező

kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Banki adatmodell kialakítása, karbantartása és dokumentálása.
  • A felelősségébe tartozó, a felhasználó területek számára kialakított adatpiacok felügyelete, ezek konzisztenciájának biztosítása.
  • Szakértelem biztosítása az adatpiacok üzleti felelősei számára, az igények értelmezése és megoldási javaslatok kidolgozása.
  • A különböző felhasználó területekről érkező fejlesztési igények elemzése és konszolidációja az adattárház optimális kihasználása,
  • kiaknázása és az adatmodell konzisztenciájának megőrzése érdekében.
  • Adatmodell változással járó projektek, fejlesztési igények esetén rendszerterv készítése, útmutatás a társterületeknek a szükséges
  • fejlesztések végrehajtására vonatkozóan, részvétel az elkészült fejlesztések tesztelésében.
  • Kapcsolattartás a rendszerek szállítóival, külső munkatársakkal, a felmerülő hibák kijavíttatásának koordinálása.

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (IT vagy gazdasági területen)
  • Minimum 3 év adattárház implementációban és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat
  • Adattárház módszertanok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kreativitás, önállóság, kitartás
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Együttműködés, csapatmunka
  • Jó érdekérvényesítés

Előnyt jelent:

  • SAS eszközök ismerete
  • Banki tapasztalat
  • SQL ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Cégnév: CIB Bank Zrt.