Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Összetartó csapatunkba

adattárház fejlesztő

kollégát keresünk.

A következő feladatok várnak Rád:

  • részvétel az adattárház továbbfejlesztési irányának meghatározásában,
  • részvétel a társaság adattárházának fejlesztésében,
  • adatpiacok kialakítása üzleti igények alapján,
  • üzleti felhasználók, illetve projekt szervezetek szakmai támogatása,
  • alkalmanként belső használatú szoftverek tervezésében, fejlesztésében, tesztelésében való részvétel.

Ideális jelölt vagy, amennyiben az alábbiakkal rendelkezel:

  • legalább középfokú IT végzettség,
  • minimum 2 év tapasztalat relációs adatbázisok (RDBMS), adattárház ismeretek területén,
  • ORACLE PL/SQL nyelv készség szintű ismerete,
  • felhasználói szintű LINUX ismeretek.

Előnyt jelenthet számodra, ha van:

  • felsőfokú műszaki végzettséged,
  • Oracle Cloud Control felhasználói szintű ismereted,
  • NoSQL adatbázis ismereted (MongoDB),
  • 1 éves J2EE fejlesztési tapasztalatod (JPA, Hibernate, Maven, Vaadin és Spring ismeret),
  • webes technológia ismereted: HTTP, REST, SOAP
  • WildFly alkalmazásszerver ismereted,
  • IntelliJ/Eclipse fejlesztői környezet, SVN verziókövető rendszer, HTML, CSS, JavaScript ismereted,
  • középfokú szakmai angolnyelv-tudásod.

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő béren kívüli juttatások,
  • együttműködő, rugalmas csapat, jó hangulat,
  • stabilitás és kiszámíthatóság, támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség,
  • változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség, belső és külső képzések,
  • részleges otthoni munkavégzés,
  • jól megközelíthető, kiváló infrastruktúrával rendelkező irodaház.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út 45/B

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fizetési igényét is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt nemzetiutdij. hu weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod elektronikus levéllel.