Feladatok

  • termelésben legyártott félkész és késztermékek műveleteinek készre jelentése
  • kiszállítási listák ellenőrzése
  • a felhasznált gyártási idők, illetve anyagok pontos regisztrálása
  • termelési munkalapok előkészítése a munkacsoportok részére
  • anyaghiányok kezelése és javító intézkedések kezdeményezése
  • változásértesítő lapok gyűjtése, dokumentációja
  • statisztikák készítése, naprakész vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • próbaidőt követő, béremeléssel járó kompetenciaszint ugrási lehetőség
  • cafetéria
  • 13. havi juttatás
  • bejárási támogatás (30 Ft/km, bérlet 100%-a)
  • „Számíthatsz ránk” – program: ingyenesen igénybe vehető pénzügyi / jogi / pszichológiai szaktanácsadás
  • egészségprogramok: előadások, szűrővizsgálatok, egészségmegőrző akciók
  • szolgáltatási kedvezményekre jogosító Güntner Hűségkártya
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
Cégnév: Güntner-Tata Hűtőtechnika Kft.