Feladatok

Oracle RDBMS:
  • Adatbázis szoftver komponensek és frissítések telepítése;
  • Adatbázis hangolás, teljesítmény vizsgálat;
  • Adatbázisban erőforrás igényes SQL utasítások meghatározása;
  • Adatbázisban teljesítmény problémák behatárolása;
  • Adatbázisban hibaelhárítás;
  • Rendszerfelügyeleti eszközökhöz riasztás -és ellenőrzési pont meghatározása, küszöbérték definiálás;
  • Együttműködés és visszacsatolás a fejlesztési területtel;
  • Új és meglévő technológiák működőképességének biztosításában való szakmai közreműködés;
  • Adatbázis helyreállítási feladatok támogatása, végrehajtása;
  • Projektekben való részvétel;
  • Adatbázisban hibák, problémák, státuszok, feladatok riportálása;
  • Biztonsági rendszabályok betartatása és auditáló eszközök alkalmazása;
  • Monitoring eszközök ismerete.

Elvárások

  • Szakirányú informatikai végzettség vagy legalább 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Alap szintű angol nyelvtudás;
  • Architekturális DBA - adatbázis műkődési környezet kialakítás, RAC managed;
  • MS Office ismeret;
  • Rendszerüzemeltetési ismeretek;
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Csapatban tudjon dolgozni;
  • Felelősségtudat;
  • Kommunikációs készség;
  • Problémafelismerő- és megoldó készség;
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent

A tárház adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Színvonalas/változatos szakmai feladatok;
  • Izgalmas projektek;
  • Versenyképes bérezés és juttatások;
  • Barátságos munkakörnyezet;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő.

Céginformáció

A 100%-ban állami tulajdonban lévő Pillér Informatikai Kft. közel 300 fős fejlesztői és rendszerüzemeltetői szakembergárdája révén az egyik vezető hazai hátterű informatikai vállalkozás. Termékeink és szolgáltatásaink minden magyar állampolgárhoz eljutnak. Az informatika szinte teljes spektrumán képesek vagyunk magas szintű, innovatív szolgáltatások nyújtására. Élen járunk a frontend, backend és mobilapplikáció fejlesztésekben továbbá a devops szakterületen. Az alkalmazás üzemeltetési és adattárház tevékenységünk világszínvonalú és innovatív platformokra épül. Munkatársainknak változatos, folyamatos tanulásra lehetőséget és hibrid munkavégzést biztosítunk modern irodai és infrastrukturális környezetben.

A bérigény megjelölésével várjuk fényképes pályázati anyagát.
Cégnév: Piller Engineering Kft.