Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk Adatbázis üzemeltető kollégát

Adatbázis üzemeltető

Feladatok

  • MS SQL rendszerek telepítése, verziófrissítése, monitorozása
  • MS SQL rendszerek hibáinak elemzése és javítása, javíttatása
  • MS SQL rendszerek üzem- és információbiztonságának fenntartása (mentések, Disaster Recovery, frissítések)
  • Az informatikai rendszerek MS SQL-lel való kapcsolatainak kialakítása, monitorozása, felügyelete
  • Aktív részvétel a releváns projektekben

Követelmények

  • Informatikai szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 év MS SQL üzemeltetési tapasztalat
  • MS SQL adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Kommunikációs szintű szakmai angol nyelvismeret
  • Előnyt jelent, ha végeztél már MS SQL adatbázison verzióváltást, van tapasztalatod PostgreSQL-ben, Sybase-ben, MyS

Amit kínálunk

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Széles körű juttatások
  • Egészségbiztosítás
  • Kéthetente 1 nap home-office lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged

Cégnév: Randstad Hungary Kft.