A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság pályázatot hirdet

ADATBÁZIS-ÜZEMELTETÉSI SZAKÉRTŐ/MUNKATÁRS

munkakör betöltésére

Feladatok

  • vállalatirányítási alkalmazások informatikai infrastruktúra-elemeinek üzemeltetése és a háttér-informatikai szolgáltatások adminisztrációja
  • nagyvállalati HPE (x86) kiszolgálók, tárolómegoldások üzemeltetése
  • az Oracle virtualizációs megoldásának adminisztrációja
  • nagyvállalati Linux operációs rendszerek adminisztrációja
  • az Oracle v11-12 adatbázisának adminisztrációja
  • nagyvállalati adatmentési adminisztráció
  • a fenti erőforrások felügyelete monitoring révén
  • a változások, fejlesztések dokumentálása
  • együttműködés az L3 szakértői támogatási háttérrel
  • alkalmazási rendszerek klónozása (Oracle EBS; Libra6),
  • az alkalmazásüzemeltetési szakértőterület támogatása
  • speciális projektekben való részvétel (adatmentési háttér optimalizációja, adatközponti elemek költöztetése stb.)

Amit kérünk:

  • egyetemi / főiskolai végzettség / középfokú végzettség és Oracle DB, valamint nagyvállalati Linux disztribúció adminisztrációs területen abszolvált vizsga
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • rendszerszemlélet
  • angol nyelvű szakirodalom, tudásbázis alkalmazásának képessége
  • pontos, precíz önálló munkavégzés
  • proaktivitás

Előnyök

  • nagyvállalati IBM power series és HPE blade, valamint HPE 3PAR eszközpark-üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle Enterprise Manager ismerete
  • RedHat, Oracle Linux vagy SUSE Linux ismeretek
  • IBM Spectrum Protect (TSM) üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • bérpótlékok, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • kedvező munkaidőbeosztás, azonnali munkakezdés
  • ingyenes fogászat és üzemorvosi szolgáltatás, üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben
  • kedvezményes céges flottacsomag mobiltelefon-előfizetésre
  • jó csapat, sportkör

Munkavégzés helye

1081 Budapest, Alföldi utca 7.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

A "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Alkalmazás- üzemeltetési munkatárs/szakértő

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK: www.fkf.hu | +36 30 277 7115

*A beérkezett öletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Cégnév: MyAd Marketing Kommunikációs és Tanácsadó Kft.