Feladatok:

  • DB2, MSSQL, ORACLE, MYSQL (MariaDB) adatbázisok adminisztrálása Red Hat és Windows környezetben (mentés, monitorozás, fejlesztés, incidens kezelés).
  • Fejlesztői és UAT környezetek kialakítása.
  • SQL scriptek és lekérdezések készítése az üzleti igények szerint.
  • Kapcsolattartás a külső és belső fejlesztőkkel.
  • Segítség az alkalmazások tesztelésében és fejlesztésben.
  • Adatbázisok rendelkezésre állásának maximalizálása.
  • Az adatbázisokhoz csatolt Microsoft Access-ben és Microsoft Excel-ben készült alkalmazások kezelése és fejlesztése.

Elvárások:

  • IDM DB2 adatbázis ismerete, tapasztalat más adatbázisok üzemeltetésében,
  • Magasfokú SQL tudás,
  • Adatbázisok ismerete,
  • Microsoft Visual Basic ismerete,
  • Linux Operációs rendszer ismerete.

Előny:

  • Jasper iReports ismerete,
  • Ticketing rendszerek használatában szerzett tapasztalat,
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • IT stratégia kialakítása;
  • IT dokumentációk készítése.

A munkáltató ajánlata:

  • Karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő hazai vállalkozásnál
  • Strukturált munkafolyamatok
  • Tisztázott és jól definiált munkakörök
  • Összeszokott, jól működő csapat
  • Folyamatos rendszerszintű fejlesztések adatfeldolgozás területén
  • A komplex feladatok ellátásához szükséges támogató munkahelyi légkör
  • Szakmailag felkészült, támogató vezetők
  • Fix munkaidő modern irodai környezetben, hétfőtől péntekig 8-16:30-ig

A munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Referenciaszám: KJ-3772
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Kapcsolattartó: Kránicz Júlia