1991-ben alapított, építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁCS

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezzen szakirányú végzettséggel, bizonyítvánnyal
  • Rendelkezzen gyakorlati tapasztalattal
  • Tudjon önállóan és rajzról dolgozni

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkavállalók és felhasznált anyagok leesése ellen biztonságot nyújtó berendezések, állványok kialakítása
  • Megfelelő állékonyságot biztosító alátámasztások, megerősítések elkészítése.
  • Dúcolások kialakítása a biztonságos munkavégzéshez
  • Zsaluzatok, alátámasztó és munka állványok kialakítása a betonozó munkákhoz. A zsaluzatok bontása, elemeinek kezelése
  • Tetőszerkezetek kialakítása és a biztonságos munkavégzéshez szükséges állványzatok készítése
  • Tetőfedő munkák folyamatai. Ideiglenes feljárók, korlátok, létrák kialakítása

Megbízóról:
1991 óta foglalkozik építőipari generálkivitelezéssel, ez a terület képezi forgalmunknak kb. 60 %-át
Referenciáink között egyaránt találhatóak középületek (pl. oktatási, egészségügyi létesítmények) és lakóépületek
Rendszeresen veszünk részt  közbeszerzési eljárásokon, továbbá saját beruházásban építünk és értékesítünk társasházi lakásokat
Ezekhez a tevékenységeinkhez keresünk szakképzett és gyakorlati tapasztalattal rendelkező ácsokat

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség
  • megbízható, hosszútávú biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY