Minimum B1-es középfokú angoltudással rendelkező embereket keresünk a lenti pozícióra B kategóriás jogosítvánnyal.

Ön angolul beszélő, tapasztalt asztalos, aki szívesen dolgozna Hollandiában? Továbbá, szenvedélyesen szeretsz izgalmas előregyártott faépítményeken dolgozni? Partnerünk stabil állást kínál Önnek vonzó fizetéssel Udenben!

A Barli a moduláris építési rendszerek specialistája, amelyeket fából gyártanak modern Udenben található létesítményükben. Fő szakterületük a fenntartható házakon, lakásokon és nyaralókon való munka. Az iparág egyik innovátora, és ma már Hollandia vezető moduláris faépítői között tartják számon őket. Ácsként egy képzett és céltudatos mesteremberekből álló csapattal fogsz együtt dolgozni.

A fő feladatai a következők lesznek:

  • Előregyártott faszerkezetek felszerelése és készítése;
  • Ajtók felakasztása és ablakok elhelyezése;
  • A megfelelő szerszámok használata;
  • Mindenféle finom ácsmunka.
  • A biztonsági előírások teljes körű betartása.

Az ügynökség biztosítja:

  • Garantáltan 40 óra/hét, túlóra lehetőségével;
  • 45 szabadnapot/év;
  • Versenyképes fizetést, amely arányos lesz az Ön tapasztalatával és teljesítményével;
  • Elhelyezés vagy egyszemélyes szobákban egy közös házban, vagy szépen felszerelt kétágyas szobákban egy stúdió apartmanban;
  • Céges autó, munkacipő és szerszámok biztosítása;
  • A jelölteknek csak nappali műszakban kell dolgozniuk;
  • Kellemes munkaidő egy ellenőrzött, modern, barátságos légkörű műhelyben;
  • Lehetőség a tanulásra és fejlődésre;
  • Jó teljesítmény esetén esély van arra, hogy a cégnél állandó szerződést kössön.

Követelmények:

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajz szükséges;
  • Legalább egy év igazolt ácsmunkában szerzett tapasztalat (lehetőleg moduláris házakkal) kötelező;
  • A műszaki rajzok olvasásának és értelmezésének képessége nagy előny;
  • Képesség hatékony, pontos és minőségi munkavégzésre;
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni.
  • A VCA bizonyítvány előny, de nem kötelező;
  • Hajlandóság arra, hogy több nemzetiséggel együtt éljen és dolgozzon;
  • Képes hosszabb ideig Hollandiában maradni.

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.

Cégnév: Robin.jobs
Kapcsolattartó: Zsuzsa