KALL Ingredients Kft.

Ács-állványozó

Főbb feladatok, munkák:

  • Állvány építés-bontási munkák kivitelezése.
  • Állványszükséglet kiszámítása.
  • Munka felmérése.
  • Munkavédelmi szabályok ismeret és betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Magasban végzett munkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szigetelésben való jártasság.
  • A vállalat telephelyéhez közeli lakhely (30km) vagy költözési hajlandóság.
  • „B” kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

  • Az állványozó csapat tagjaként, kollégáiddal szoros együttműködésben támogathatod a karbantartási folyamatok megvalósulását.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
Cégnév: Kall Ingredients Ltd. Kft.