1991-ben alapított, építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ács

Elvárások:

  • Rendelkezzen szakirányú végzettséggel, bizonyítvánnyal,
  • Rendelkezzen gyakorlati tapasztalattal,
  • Tudjon önállóan és rajzról dolgozni

Feladatok:

  • A munkavállalók és felhasznált anyagok leesése ellen biztonságot nyújtó berendezések, állványok kialakítása,
  • Megfelelő állékonyságot biztosító alátámasztások, megerősítések elkészítése.,
  • Dúcolások kialakítása a biztonságos munkavégzéshez,
  • Zsaluzatok, alátámasztó és munka állványok kialakítása a betonozó munkákhoz.
  • A zsaluzatok bontása, elemeinek kezelése,
  • Tetőszerkezetek kialakítása és a biztonságos munkavégzéshez szükséges állványzatok készítése,
  • Tetőfedő munkák folyamatai.
  • Ideiglenes feljárók, korlátok, létrák kialakítása,

Megbízóról:

  • 1991 óta foglalkozik építőipari generálkivitelezéssel, ez a terület képezi forgalmunknak kb. 60 %-át,
  • Referenciáink között egyaránt találhatóak középületek (pl. oktatási, egészségügyi létesítmények) és lakóépületek,
  • Rendszeresen veszünk részt közbeszerzési eljárásokon, továbbá saját beruházásban építünk és értékesítünk társasházi lakásokat,
  • Ezekhez a tevékenységeinkhez keresünk szakképzett és gyakorlati tapasztalattal rendelkező ácsokat

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség,
  • Megbízható, hosszútávú biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY