Feladatok

  • rajzolvasás és értelmezés
  • Szerkezeti elemek helyszíni összeállítása
  • Csarnoképítésnél felmerülő egyéb feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, minősített hegesztői vizsga
  • Rugalmasság, terhelhetőség és motiváltság
  • Csapatszellem és megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precízitás

Előnyt jelent

  • Egyéb szakirányú tudás (bádogozás, zsaluzás, munkagép kezelés)
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Veszprém környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Szakmai háttér
  • Bejelentett kiemelt bérezés
  • Szakképzési támogatás
  • Előre lépési lehetőség

Céginformáció

Szerkezetépítő hegesztő/lakatos munkakörbe keressük új kollégánkat Veszprém vonzáskörzetében kiemelt bérezéssel.
Ha minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel csarnoképítés terén, és szeretnél tagja lenni egy kiváló csapatnak jelentkezz a lenti elérhetőségeink egyikén.

A munkavégzés helye változó, jellemzően dunántúli helyszíneken történő csarnoképítésekben veszünk részt.

  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!