Account Manager

Minden vágyad, hogy a legmenőbb márkákon és nemzetközi kampányokban kamatoztasd a tudásod? Kiismered magad a digitális világ gyorsan változó trendjeiben, és az excel táblák sem hoznak zavarba?

Ha ezekre a kérdésekre határozott igen a válaszod, akkor jelentkezz partnerünkhöz!

Feladataid lesznek:

  • Új ügyfelek felkutatása és a meglévő ügyfelekkel való napi kapcsolattartás e-mailben, telefonon, személyesen
  • Projektek menedzselése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Kiscsoportos online/személyes prezentációk megtartása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel

Elvárások:

  • Legalább 4 éves ügynökségi vagy ügyféloldali tapasztalat
  • Csapatjátékos munkafelfogás
  • Kiemelkedő számítástechnikai és digitális tudás vagy érdeklődés
  • Napi szintű gördülékeny angoltudás szóban és írásban is
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Szükséges nyelvismeret:

  • Angol – magabiztos kommunikációs szint

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkakezdés
  • Fejlődési lehetőség
  • Vidám, színes és összetartó csapatban dolgozhatsz

Munkavégzés helye: Budapest, 11.kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Projektmanager
  • Marketing
Cégnév: Melon HR Technology Kft.