Csatlakozz és légy részese egy dinamikusan fejlődő csapatnak! Partnerünk világ egyik vezető fenntartható szolgáltatásokat nyújtó vállalata mosdó-higiéniai megoldások, szennyfogó szőnyegek és munkaruházat terén. Maga a márka egyesíti a német precizitást, az innovációt és a textilipari szakértelmet. Most értékesítési csapatukba keresnek Account Manager-t, aki a budapesti és a Pest megyei régiókba tartozó ügyfeleikért lesz felelős. Lehetőséget kínálnak arra, hogy új kihívásokkal gazdagítsd szakmai portfóliódat és csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol az együttműködés és a fejlődés a kulcs.

Mi vár Rád?

  • Új ügyfelek akvirálása

  • CWS szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése

  • Szolgáltatási szerződések megkötése, rögzítése és adminisztrációja

  • Látogatások eredményeinek rögzítése CRM (Salesforce) rendszerben

  • Területhez tartozó ügyfelek igényeinek folyamatos nyomonkövetése, szerződések módosítása a változó kereslet szerint

Mit várunk el Tőled?

  • MS Office programok ismerete

  • Kimagasló önszervező képesség, nagyfokú önállóság, adminisztrációs precizitás

  • Kommunikációs készségek és képességek, amelyek lehetővé teszik a hatékony csapatmunkát

  • B kategóriás jogosítvány

  • Képes kereskedelmi prezentációk bemutatására és az ügyfelek igényeinek felismerésére távoli csatornákon is (telefon, e-mail, Teams/Zoom, stb.)

Nem feltétel, de előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Pest megye

Mit ajánlanak?

A partnerünk fejlődési lehetőséget kínál egy dinamikus és stabil szervezetben.Náluk a csapatmunka, a szolgáltatásorientáltság és az emberi kapcsolatok az irányító erő. Hosszútávú karrierlehetőséget kínálnak, motiváló juttatási csomaggal (fix+teljesítményalapú bérrel), kiváló nemzetközi kollégákkal és rengeteg új lehetőséggel.

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.