Feladatok

Csatlakozz fiatalos és dinamikus csapatunkhoz, és ugorj fejest az izgalmas, kreatív feladatok világába! Kommunikációs csapatunkba olyan lelkes kollégát keresünk, aki szeret emberekkel foglalkozni, és nem riad meg a sokszínű, változatos feladatoktól!

Feladatok:
  • Napi szintű kapcsolattartás a belső ügyfelekkel.
  • A beérkező ügyféligények feldolgozása, kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal.
  • Részvétel a kommunikációs kampányok kidolgozásában és a lebonyolítás koordinálása a kommunikációs csapat és a belső ügyfelek között
  • A projektekkel kapcsolatos információk rendszerezése, adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése;
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése.
  • Projektmenedzsment: a brief felvételétől a kampányok lebonyolításáig;
  • Az elkészített kampányanyagok ellenőrzése;
  • Részvétel a stratégiai tervezésben.

Elvárások

  • Agilis hozzáállás, megoldásközpontú és kreatív gondolkodás.
  • Ügyfélorientált látásmód.
  • Minimum 3 éves releváns munkatapasztalat.
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeret.
  • Kiváló problémamegoldó képesség.
  • Gyors és szervezett munkavégzés.

Előnyt jelent

  • ügynökségnél szerzett tapasztalat;
  • irodalmi, művészeti és kulturális érdeklődés;
  • kulturális menedzseri tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, juttatások;
  • fejlődési lehetőség;
  • szakmai kihívások;
  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • fiatalos csapat;
  • biciklitároló, ingyen parkolási lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt. a hazai kulturális élet kiemelkedő támogatója. Küldetésünknek tekintjük a magyar kulturális élet szereplőinek támogatását, szellemi gyarapodásának elősegítését, a kultúrában betöltött szerepünk megőrzésének segítését.
Ha Te is szeretnél ennek részese lenni, jelentkezz hozzánk!

Ha szívesen dolgoznál egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldd el nekünk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a 'jelentkezem' gomb megnyomásával.

Cégnév: Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt.